Ліга конференцій. "Дніпро-1" удев'ятьох встояв проти "Спартака"

24.08.2023 09:31

В середу "Дніпро-1" провів свій перший матч після відставки Олександра Кучера

Фото scdnipro1.com.ua

Віцечемпіон України з Валерієм Городовим на чолі протистояв "Спартаку" з Трнави в матчі плей-офф раунду кваліфікації Ліги конференцій.

Початок гри був невдалим для української команди. "Дніпро-1" опинився в меншості вже на 5-й хвилині після вилучення Едуарда Сарапія.

Попри кількісну перевагу протягом майже всієї першої половини зустрічі, "Спартаку" не вдалося вразити ворота Якова Кінарейкіна. Перший тайм завершився з рахунком 0:0.

Господарям вдалося вийти вперед на початку другого тайму. На 55-й хвилині влучного удару завдав Келвін Офорі.

Невдовзі "Дніпро-1" отримав шанс зрівняти рахунок. Гості отримали право пробити пенальті після фолу на Олексії Гуцуляку в штрафному майданчику "Спартака". Олександр Піхальонок вдало пробив одинадцятиметровий.

"Дніпро-1" догравав матч удев’ятьох. На останніх хвилинах зустрічі Ігор Когут отримав другу жовту картку та був змушений покинути поле.

«Дніпро-1» зміг втримати рахунок до фінального свистка головного арбітра – 1:1. Доля протистояння вирішиться в матчі-відповіді наступного тижня.

Ліга конференцій. Раунд плей-офф. Перший матч.

Спартак Тр (Словаччина) – Дніпро-1 (Україна) – 1:1 (0:0)

Голи: Офорі (55) – Піхальонок (67, з пенальті).