Ліга чеміпонів. Андрій Лунін суперсейвами вивів Реал у півфінал турніру

18.04.2024 08:02

В 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті на власному полі зустрівся з Реалом

Андрій Лунін

Родріго вже на 12-й хвилині засмутив господарів, а далі вони повністю перехопили ініціативу. На 15-й хвилині одразу три кутових поспіль мали "містяни", але тричі поспіль Андрій Лунін чудово діяв в воротах, роблячи сейви.

Через декілька хвилин Андрій зробив прекрасний сейв після "пострілу" Кевіна де Брюйне, а Холанд пробив в перекладину.

На 26-й хвилині ситуаця повторилась. Знову бив Де Брюйне – знову Лунін "потягнув". Так само було й майже наприкінці перешого тайму.

В другому таймі МанСіті продовжив тиснути, знов були нагоди з кутових, але український голкіпер надійно діяв в рамці своїх воріт.

Лише на 73-й хвилині вже не раз згаданий де Брюйне знайшов спосіб пробити так, щоб у Андрія не було жодних шансів, проте, цього вистачило лише на те, що перевести гру в екстра-тайми.

А в додатковий час Лунін продовжував грати прости прекрасно, що дозволило Реалу дійти до серії пенальті, де воротар "вершкових" і збірної України довершив свій космічний перфоманс двома сейвами, які стали ключовими та допомогли його команді пройти в півфінал.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. Матчі-відповіді

17.04.2024

БАВАРІЯ (НІМЕЧЧИНА) – Арсенал (Англія) – 1:0 (0:0). Перший матч – 2:2.

Гол: Кімміх (63).

Український універсал Арсеналу Олександр Зінченко увесь матч провів у запасі.

Манчестер Сіті (Англія) – РЕАЛ (ІСПАНІЯ) – 1:1 (0:1, 1:0), п.п. 3:4. Перший матч3:3.

Голи:  Де Брюйне (76) – Родріго (12).