Легка атлетика. Три українки достроково вийшли у фінал "Діамантової ліги"

09.08.2022 17:01

Три українські легкоатлетки забезпечили собі достроковий вихід у фінал "Діамантової ліги"

У стрибках у висоту у фіналі гарантовано виступлять Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко.

Після п'яти етапів Ярослава очолює залік, на її рахунку 35 очок – у цьому сезоні вона тричі перемагала, одного разу була другою та п’ятою.

На другій позиції йде Ірина Геращенко – 28 очок, на її рахунку 2 срібла, 1 бронза, по одному четвертому та шостому місцях на етапах "Діамантової ліги".

Дівчата вдруге поспіль виступлять у фіналі – минулого року Ярослава здобула срібло, Ірина була четвертою.

Юлія Левченко (17 очок) та Катерина Табашник (11 очок) ще можуть потрапити до шестірки найкращих. Етап у Брюсселі стане вирішальним для наших дівчат.

Також у фінал Ліги у стрибках у довжину пробилася Марина Бех-Романчук – на її рахунку 22 очка та перша позиція у заліку (1 золото та 2 срібла). 

Марина також буде боротися за потрапляння до фіналу у потрійному стрибку. Наразі вона посідає 6-ту позицію (1 срібло). Бех-Романчук має шанс покращити свій результат на етапі в Монако.

За підсумками наступного етапу "Діамантової ліги" в Монако вихід до фіналу у бігу на 400 метрів з бар’єрами можуть гарантувати собі Анна Рижикова та Вікторія Ткачук.

На рахунку Рижикової 25 очок – перша позиція, у Ткачук 16 очок – друга позиція.

На етапі в Монако за вихід у фінал буде боротися стрибун у висоту Андрій Проценко. Наразі у нього п'ять очок та 9-та позиція.

Фінальні змагання "Діамантової ліги" відбудуться 7-8 вересня у Цюриху.

Веслування. Українська каноїстка виборола третє золото світової першості

Лента новостей