Коятянтин Андріюк: " Як тільки Павелко складе повноваження, всі кримінальні справи проти нього одразу затихнуть"

Колишній журналіст "1+1" Костянтин Андріюк підтвердив, що кримінальне переслідування президента УАФ має суто штучний характер

Його мета – змусити Андрія Павелка піти зі своєї посади. І як тільки він це зробить, всі кримінальні провадження закриються. Про це повідомляє ukranews.com.

"Мій прогноз такий – як тільки Павелко складе повноваження, всі кримінальні справи проти нього одразу затихнуть. Його ніхто садити не буде. Головна ідея – збити його з посади", – сказав Андріюк.

Він вважає, що замовником дискредитації та кримінального тиску цього разу є вже не брати Суркіси, а Офіс Президента.

"Скажу чесно, якщо у 2018 році, коли ці справи завели, була війна Андрія Павелка та Григорія Суркіса, то зараз це 100% не Суркіси. Це не відбілювання братів, просто їм не вдалося збити Павелка – ні через слідчу комісію Верховної Ради, ні через інформаційну війну, ні через відкриті справи... Не змогли, які б ресурси не використовували – значить у Павелка були сильніші зв'язки та козирі... Тому я маю підозру, що все це на найвищому рівні, на рівні Офісу президента. я не знаю, чому це сталося. Зеленський ніколи не цікавився футболом", – зазначив Андріюк.

Він додав, що на посаду президента УАФ, за його прогнозами, "прийде потрібна людина". А якщо це буде Андрій Шевченко, то він стане лише ширмою, бо керуватимуть інші люди.

"...Мені від цього навіть трохи сумно, бо є підозра, що прийде якась потрібна людина. Навіть якщо це буде Шевченко, то не він керуватиме УАФ. Є версія, що Шевченко буде дуже гарний для іміджу Зеленського, Шевченка знають скрізь у світі. Легенда. Навіть якщо він резидент Британії, його все одно поставлять. Я не здивуюсь нічому", – сказав Андріюк.

Нагадаємо, кримінальний тиск на УАФ відбувається у справах 2018 року, які вже розслідували НАБУ, і в яких САП не знайшов доказів провини Андрія Павелка.

Відразу два гравці збірної Німеччини завершать міжнародну кар'єру після ЧС-2022

Лента новостей