Київське "Динамо" у Лізі конференцій поховала суддівська помилка

11.08.2023 00:10

Київське "Динамо" програло перший матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти "Аріса"

В четвер "Динамо" розпочало свою єврокубкову кампанію виїзним матчем проти "Аріса".

В першому таймі господарі створили більше моментів, ніж динамівці (3:1 за ударами в площину воріт), але голів забито не було.

В першій половині другого тайму перебіг гри був спокійним та без великої кількості небезпечних моментів. Щоправда, хід матчу змінило пенальті, яке головний арбітр дав на користь "Аріса" після того, як він побачив гру рукою в Олександра Сироти.

На 68-й хвилині Луїс Пальма вдало реалізував одинадцятиметровий і вивів свою команду вперед. Георгій Бущан відбив удар, але м’яч усе одно залетів у ворота.

Ліга конференцій. 3 кваліфікаційний раунд. Перший матч.

Аріс (Греція) – Динамо К (Україна) – 1:0 (0:0)

Гол: Пальма (69, з пенальті).