Київське Динамо провело перший контрольний матч у новому сезоні: всі деталі справжнього побиття

02.07.2024 19:03

Сьогодні, 2 липня, київське Динамо провело стартовий контрольний поєдинок у межах підготовки до нового сезону-2024/2025. Про це інформує офіційний сайт біло-синіх.

Гра відбулася на полі клубної навчально-тренувальної бази у Кончі-Заспі. Суперником підопічних Олександра Шовковського став Інгулець.

На 39 хвилині відзначився новачок Динамо Максим Брагару: Волошин отримав м’яч на правому фланзі, прострілив уздовж штрафного майданчика, де з ним зустрівся Брагару та потужним ударом вразив дальній кут воріт.

Щойно розпочався другий тайм, як другий м’яч динамівців забив Кирило Пашко. Він отримав передачу зліва та завдав удару з району правого кута штрафного майданчика. З цим ударом впорався воротар, але з другої спроби динамівський півзахисник не схибив – 2:0.

На 56 хвилині динамівці відзначилися знову. Пашко на замасі прибрав суперника та вивів на ударну позицію Лонвейка, який ударом із меж штрафного майданчика довів рахунок до великого — 3:0.

Остаточну крапку ударом головою поставив Денис Попов. Після флангового навісу Піхальонка та дотику Супряги захисник майстерно переправив м’яч у сітку — 4:0.

У складі «Динамо» на поле виходили: Нещерет, Моргун, Вівчаренко, Сирота, Дячук, Біловар, Попов, Михавко, Караваєв, Малиш, Вівчаренко, Дубінчак, Андрієвський, Шепелєв, Буяльський, Царенко, Волошин, Кабаєв, Брагару, Пашко, Піхальонок, Лонвейк, Горбач, Пономаренко, Супряга.