Хрґович не планує відмовлятися від призначеного чемпіонського бою з Усиком

21.11.2022 19:00
Промоутер Калле Зауерленд, що представляє претендента на звання чемпіона світу в гевівейті Філіпа Хрґовича, не розглядає можливості для свого клієнта відмовитися від поєдинку з Олександром Усиком

Про це він розповів у коментарі для каналу iFL TV.

Минулого тижня Міжнародна федерація боксу (IBF) призначила бій між Усиком та Хрґовичем. Хорват є офіційним претендентом на зустріч з українцем за лінією організації, титул якої після перемоги над Ентоні Джошуа утримує саме українець.

Зі свого боку, Усик бажає у 2023 році провести свій наступний бій з Тайсоном Ф'юрі з метою об'єднати всі пояси у надважкій ваговій категорії. У ці плани втрутився призначений бій проти Хрґовича, який вимагає від Усика побитися з бронзовим медалістом літньої Олімпіади-2016 вже в його наступному поєдинку.

Якої позиції дотримується команда Хрґовича

Представники Усика могли відтермінувати бій з Хрґовичем у разі, якщо команда хорватського боксера пішла б на угоду за фінансову компенсацію. Та, за словами Зауерленда, наразі сторона Філіпа твердо налаштована провести призначений бій з українцем.

"[Угода?] Ні, все має бути саме так, як було призначено [з боку IBF]. Вони дуже пильно цього дотримуються. Для IBF це дуже чітка ситуація. Подивіться на історичні приклади: як вони позбавили поясу Ф'юрі після його перемоги над Володимиром Кличком [у 2015 році], тому що він не дотримався вимог щодо його захисту", - пояснює Зауерленд.

"IBF поставляться до цього дуже серйозно. Ми - теж. Філіп довго чекав на цей шанс, і ми дуже раді, що його час настав".

Що на це кажуть у команді Усика

Після новин про призначення бою Усика проти Хрґовича рішення керівної організації прокоментував промоутер українця Олександр Красюк. Той пояснив, що навіть попри наявність такого рішення бій між Усиком та Ф'юрі залишатиметься пріоритетним для IBF.

"По-перше, поки не призначена дата торгів, IBF матиме право санкціонувати бій за абсолюта, оскільки такий ранг поєдинку є пріоритетним для усіх чотирьох організацій", - розповів Красюк.

"По-друге, команди Усика та суперника [Ф'юрі] вже мають навіть попередню дату для такого поєдинку - 18 лютого. Зважаючи на вищезазначене, IBF володітиме усіма легальними інструментами, аби віддати пріоритет великому поєдинку".

Лента новостей