Хет-трик Сікана: "Шахтар" з тенісним рахунком розгромив "Металіст"

01.10.2022 20:02

Донецький "Шахтар" завдав дошкульної поразки харківському "Металісту"

Фото upl.ua

У суботу, 1 жовтня, на "Арені Львів" відбувся матч 5-го туру чемпіонату України, у якому грали харківський "Металіст" та донецький "Шахтар". Зустріч завершилася розгромною перемогою "оранжево-чорних" із рахунком 5:0.

Питання та переможця цього поєдинку було закрито ще в першому таймі, коли команда Ігора Йовичевича забила відразу чотири голи. Хет-триком відзначився Данило Сікан – після трьох голів у складі молодіжної збірної України він повторив свій успіх на внутрішній арені. Ще один гол на рахунку Олександра Зубкова.

Після перерви команди вже відверто догравали, не дуже намагаючись створювати моменти: хтось не хотів, а хтось не міг. Але все ж таки "гірники" зуміли відзначитися ще один раз зусиллями Ласіни Траоре.

Незадовго до кінця матчу довести рахунок до тенісних 6:0 міг Михайло Мудрік, але автор трьох гольових передач не зумів переграти з "точки" Олександра Рибку. Натомість голом престижу відзначився Чідомере, який вийшов на поле.

Але останнє слово все одно залишилося за гостями. Невен Джурасек зробив рахунок 6:1, після чого головний арбітр одразу ж дав фінальний свисток про закінчення поєдинку.

Чемпіонат України. Прем'єр-Ліга. 5 тур

Металіст – Шахтар – 1:6 (0:4)

Голи: Чідомере (88) – Сікан (18, 30, 39), Зубков (36), Траоре (73), Джурасек (90+1).

Жеребкування Євро-2024: деталі для збірної України