Хет-трик Сікана оформив збірній України U-21 перепустку на Євро-2023

27.09.2022 20:22

Хет-трик форварда Данила Сікана вирішив долю перепустки у фінал Євро-2023 (U-21)

Фото УАФ

Підопічні Руслана Ротаня у сьогоднішньому матчі-відповіді плей-офф за вихід на Євро-2023 у Бєльсько-Бялій приймали збірну Словаччини U-21. Після поразки у першому матчі з рахунком 2:3 українців влаштовувала лише перемога.

У першому таймі точилася абсолютно рівна боротьба з явною перевагою оборони над атакою, тож забитих м'ячів глядачі у ньому не побачили.

А от по перерві "синьо-жовті" провели просто блискучі 20-ть хвилин, упродовж яких Данило Сікан оформив хет-трик. Всі спроби словаків змінити результат виявилися марними.

Отже, 3:0 – перемога збірної України U-21, яка вийшла у фінальну частину Євро-2023 (U-21).

Матч-відповідь за вихід на Євро-2023 (U-21)

Україна U-21 – Словаччина U-21 – 3:0 (0:0). Перший матч – 2:3

Голи: Сікан (48, 54, 66)

Україна U-21: Трубін, Драмбаєв, Сирота, Таловеров, Сич, Михайленко (Бражко, 46), Бондаренко (Очеретько, 88), Криськів (Желізко, 88), Судаков, Сікан (Ванат, 71), В'юнник (Назаренко, 46).

Словаччина U-21: Белко, Месик, Оберт, Немчик, Дятко, Кадак (Мислович, 62), Покорний, Лавринчик (Голян, 62), Суслов, Стрелец (Галчик, 81), Капралік (Труса, 70).

Попередження: В'юнник (20), Сирота (90) – Капралік (14), Покорний (80), Суслов (90).

Златан Ібрагімович зіграв роль у фільмі про Астерікса і Обелікса (відео)