Хет-трик! Артем Довбик вирвався вперед у перегонах бомбардирів чемпіонату Іспанії (відео)

25.05.2024 08:02

Український форвард Жирони Артем Довбик відзначився хет-триком та результативною передачею в матчі проти Гранади

Жирона Довбика і Циганкова в поєдинку останнього 38-го туру чемпіонату Іспанії приймала Гранаду. За словами наставника «біло-червоних» Мічела, команда мала вирішити два завдання: набрати +80 очок і допомогти Артему Довбику виграти бомбардирські перегони у Ла Лізі.

З першим Жирона справилася на всі сто, вигравши 7:0, а з другим зробила все, що могла, допомігши українському нападнику оформити хет-трик. Артем відзначився на 44-ій, 75-ій та 90-ій хвилинах, причому двічі з пенальті.

До того ж на 78-й хвилині Довбик записав на свій рахунок гольову передачу. Не надто відстав від партнера і Віктор Циганков, який оформив дубль і заробив результативний пас.

Таким чином, Жирона завершила мегауспішний для себе сезон на третьому місці з 81 очком. Це абсолютний рекорд для виступів команди у Ла Лізі.

Артем Довбик же встановив клубний рекорд результативності Жирони у вищому дивізіоні чемпіонату Іспанії – 24 голи за сезон. Він побив досягнення Крістіана Стуані, встановленее у сезоні-2017/18.

Тепер українцеві залишається чекати на матч Осасуна – Вільярреал. У форварда гостей Александера Сорлота на рахунку 23 м'ячі і лише він може випередити Довбика у боротьбі за трофей Пічічі.

Чемпіонат Іспанії. Ла Ліга. 38 тур

Жирона – Гранада – 7:0 (2:0)

Голи: Гарсія (30), Циганков (33, 54), Довбик (44, з пенальті, 75, 90, з пенальті), Стуані (78).

На 61-й хвилині вилучений Пельїстрі (Гранада) – повторне попередження.

Циганков покине Жирону? В Іспанії розкрили всі варіанти: у замісі Баварія, Барселона і київське Динамо