Ігор Йовічевич: "Ми визнаємо, що грали проти найкращої команди у світі"

06.10.2022 10:01
Категории: Новини Футбол

Головний тренер донецького "Шахтаря" Ігор Йовічевич прокоментував поразку своєї команди від "Реалу" (1:2) у рамках Ліги чемпіонів

Фото shakhtar.com

За словами фахівця, "гірникам" не вистачило небагато, щоб набрати бали у грі.

"У цьому матчі було потроху всього. Нам забракло досвіду, передусім на початку. Ми давали багато вільного простору "Реалу", який чудово діє в завершенні атаки. Нам бракує досвіду саме таких матчів. Плюс, звісно, ми грали проти найкращої команди світу, і цього не можна приховувати.

Однак що більше ми проводитимемо таких матчів, то краще гратимемо як команда. У деяких аспектах і відрізках ми були не просто нарівні з "Реалом", а іноді й перевершували суперника. Наші футболісти в деяких моментах грали так, що найкращі футболісти Реала не могли їх нейтралізувати.

Це дозволяє мені відчувати гордість і позитивні емоції, що залишаться зі мною. Вважаю, Мадрид виграв заслужено – вони пробачили нас у деяких моментах. Мудрик мав нагоди, й зрештою ми могли завершити матч унічию.

Але адреналін, що відчувається в такі миті, не дозволив нам здобути необхідний результат. Проте ми визнаємо, що грали проти найкращої команди у світі, та розуміємо: того, чого нам забракло сьогодні, може вистачити проти інших команд".

Рой Кін розкритикував критиків Кріштіану Роналду

Лента новостей