Легенда Роми і переможець ЧС-2026 Франческо Тотті зіткнувся з критикою через свою майбутню поїздку до москви
Нагадаємо, що колишній нападник збірної Італії виступить у якості почесного гостя на церемонії вручення Міжнародної премії RB Award у москві 8 квітня.
«Ми здивовані і розчаровані, дізнавшись про можливу участь Франческо Тотті в заході в москві у квітні», – заявив Андреа Массароні, координатор політичної партії +Europa.
«Тотті для Puму, Італії та мільйонів людей по всьому світу набагато більше, ніж просто спортивний чемпіон. Він символ щедрості, сердечності та позитивних цінностей. Ось чому ми звертаємося зі щирим закликом: Франческо, не дозволяй асоціювати себе з тими, хто зневажає права людини і демократію. Залишайся на правильному боці історії!»
Додамо, що Тотті завершив виступи наприкінці сезону 2016-2017 років, провівши всю свою кар'єру в Ромі.
Вогняний трикутник! У Бельгії виписали рецепт перемоги над збірною України