Ехо скандалу у Польщі! УЄФА прийняв рішення щодо арбітра фіналу Ліги чемпіонів

03.06.2023 19:01
Категории: Новини Футбол

УЄФА прийняв вибачення польського арбітра Шимона Марциняка за участь у заході націоналістичної польської партії "Конфедерація"

Шимон Марциняк

Він затвердив поляка головним суддею фінального матчу Ліги чемпіонів. Про це повідомляє прес-служба УЄФА.

"УЄФА ретельно розслідував звинувачення, пов'язані з участю Шимона Марциняка у заході, організованому в Катовіце 29 травня 2023 року. УЄФА і вся футбольна спільнота з усією серйозністю ставляться до цих звинувачень, оскільки ми однозначно відкидаємо цінності, що пропагує "Конфедерація".

Вчора ми зобов'язалися зібрати всю необхідну інформацію і запросили термінові роз'яснення з цього питання. Після проведення ретельної перевірки ми отримали заяву від пана Марциняка, в якій він висловлює свої глибокі вибачення і дає роз'яснення щодо його участі в цьому заході".

Нагадаємо, що 1 червня польська газета Przeglad Sportowy повідомила, що Марциняк, призначений головним арбітром фінального матчу Ліги чемпіонів між італійським "Інтером" та англійським "Манчестер Сіті", відвідав захід, організований одним із лідерів націоналістичної польської партії "Конфедерація" Славомиром Ментценом.

Прес-служба УЄФА в коментарі для Przeglad Sportowy повідомила, що організація вважає неприйнятними цінності, які просуває партія. Марчиняк заявив, що не знав і "ніколи не підтримував будь-якої політичної партії чи окремого політика", а також відсторонився від будь-яких радикальних, расистських чи антисемітських поглядів.

Ліонель Мессі узгодив особистий контракт з аравійським клубом

Лента новостей