"Дніпро-1" встановив історичний клубний рекорд

17.10.2022 18:02

16 жовтня відбувся матч 7-го туру чемпіонату України з футболу між "Рухом" та "Дніпром-1" (2:3)

Гол, забитий Олексієм Довгим у ворота Макса Валефа на 30-й хвилині зустрічі "Рух" – "Дніпро-1", перервав рекордну "суху" серію дніпрян в УПЛ. Вона тривала 648 хвилин і почалася ще минулого сезону.

До цього востаннє "Дніпро-1" пропускав у Прем'єр-лізі 6 грудня 2021 року на 12-й хвилині матчу проти "Чорноморця" (відзначився Євген Ісаєнко). Після цього у чемпіонаті 2021/22 "Дніпро-1" встиг провести «сухий» матч проти "Маріуполя" (3:0) – в обох зустрічах у воротах стояв Валентин Кожокару.

Вже у поточному чемпіонаті 2022/23 Макс Валеф провів п'ять "сухих" матчів поспіль ("Динамо" – 3:0, "Верес" – 2:0, "Металіст 1925" – 3:0, ФК "Львів" – 3:0, "Зоря" – 3:0) та ще 30 хвилин тримав ворота під замком у грі з "Рухом".

Таким чином Макс Валеф встановив особистий рекорд на рівні 480 хвилин, а загальний клубний "сухий" рекорд тепер дорівнює 648 хвилинам.