Setanta Sports може вийти з угоди про трансляцію чемпіонату України

15.10.2022 17:01
Категории: Новини Футбол

Екс-директор телеканалів "Футбол 1/2/3" Олександр Денисов висловився про перспективи єдиного телепулу в сьогоднішніх правових реаліях

Перед стартом сезону 2022/23 УПЛ українські клуби більшістю голосів підтримали створення єдиного телевізійного пулу, переможцем якого стала міжнародна компанія Setanta Sports.

Із цим рішенням не погодилися "Динамо", "Зоря", "Дніпро-1", ФК "Рух" та "Металіст". Ці клуби ініціювали зміни до Закону України "Про фізичну культуру та спорт", згідно з якими телеправа перейшли від УАФ до клубів УПЛ.

Таким чином, майбутнє єдиного телепулу виглядає вкрай туманним. Олександр Денисов підтримує цю думку і заявляє, що незабаром Setanta може вийти з угоди з УПЛ.

"На сьогодні я знаю, що дуже велика ймовірність виходу Setanta Sports взагалі з угоди. І їх можна збагнути. Я розумію їх, Все порушено, і вони нічого не отримали", – заявив Денисов в ефірі YouTube-проекту "Небезпечна передача".

Зазначимо, на сьогодні Setanta Sports не заявляла про свій відхід і продовжує транслювати деякі матчі української першості.

"Барселона" зацікавилася колишнім партнером Романа Яремчука

 

Лента новостей