Завтра вночі за київським часом на ЧС-2026 закінчиться другий тур групового етапу, але вже зараз є команди, які гарантували собі місце у плей-оф.

Мексика, США, Німеччина, Франція, Норвегія, Аргентина.
Натомість є команди, які вже втратили будь-які шанси потрапити до плей-оф. Поки головними невдахами американського мундіалю є Гаїті, Туреччина та Йорданія.