Одеський Чорноморець хоче підписати відразу трьох гравців під УПЛ

22.06.2026 12:01
Категории: Новини Футбол

Чорноморець продовжує працювати над посиленням складу після повернення до української Прем'єр-ліги

Як повідомляє ТаТоТаке, на останньому тренуванні одеської команди взяли участь одразу два потенційні новачки – ліві захисники Сергій Корнійчук та Ігор Снурніцин.

21-річний Корнійчук, який належить Поліссю, має продовжити кар'єру в Чорноморці відповідно до домовленостей між клубами. Водночас 26-річний Снурніцин уже пройшов медичний огляд і приєднається до одеситів на правах вільного агента.

Також клуб веде переговори з Колосом щодо переходу вінгера Даниїла Алефіренка, який уже виступав за одеситів на правах оренди навесні 2023 року.

Нагадаємо, за підсумками сезону 2025/26 Чорноморець посів 2-е місце у Першій лізі та повернувся до УПЛ.

Названо дату розгляду судового позову проти Михайла Мудрика

Стрічка новин

!-- ConvertAdv Clickunder Ad Code -->