ЧС-2022. Нереалізований пенальті Мессі та дуель Аргентини і Польщі

01.12.2022 08:47
Категории: Футбол Новини

У середу, 30 листопада, у 3-му турі ЧС-2022 відбувся матч між збірними Польщі та Аргентини

У першому таймі співвідношення ударів дорівнювало 14:1 на користь південноамериканців. Але вони все ж не могли пробити Войцеха Щенсни. Їм не допоміг навіть пенальті, котрий не зміг реалізувати Ліонель Мессі.

Проте відразу ж після перерви Алексіс Макаллістер ударом зльоту все ж таки розмочив рахунок. Після цього вже розслаблені аргентинці продовжили тиснути на європейську команду, що призвело до другого взяття воріт. Хуліан Альварес отримав м'яч у межах штрафного майданчика суперника і відправив його під дальню стійку – 2:0.

Аргентина здобула заслужену перемогу та перше місце квартету. У 1/8 фіналу турніру команда Ліонеля Скалоні зіграє з Австралією.

Польща все ж таки вистраждала друге місце, випередивши Мексику за рахунок додаткових показників. У результаті гра на нічию привела її до майбутнього поєдинку проти чинного чемпіона світу – збірної Франції.