ЧС-2022. Аргентина у надзвичайному за драматургією фіналі перемогла Францію

18.12.2022 13:29

Збірні Аргентини і Франції не виявили сильнішого ні в основний час, ні після овертайму

Сьогодні у фінальному поєдинку ЧС-2022 у Катарі зустрілися збірні Аргентини та Франції.

Аргентина із самого початку захопила ініціативу і повністю домінувала на полі. У підсумку, на перерву команиди пішли за рахунку 2:0 на користь Мессі і компанії. Лідер альбіселесті відкрив рахунок з пенальті. А потім блискавичну контратаку завершив Ді Марія.

Французи тривалий час виглядали непереконливо, і здавалось, що все так і завершиться. Однак протягом якихось трьох хвилин все перевернулось з наг на голову. На 80-й хвилині Мбаппе скоротив відставання з пенальті, а потім він же на 82-й зрівняв рахунок.

В овертаймі вже домінували французи, проте в рахунку знову повела Аргентина після того, як Мессі вдало зіграв на добиванні. Але французи не лише відновили статус-кво (Мбаппе зе раз забив з пенальті), а й могли все вирішити на свою користь в овертаймі. Однак Коло Муані не реалізував вихід віч-на-віч з воротарем!

У серії ж пенальті Аргентина пробивала бездоганно, натомість французи схибили двічі. Отож, Мессі зробив те, що підкреслило його безумовну величність - взяв титул чемпіона світу.