ЧС-2022. Поразка Аргентини стала першою гучною сенсацією турніру

22.11.2022 14:07

Збірна Аргентини неподівано зазнала поразки від Саудівської Аравії у своєму першому поєдинку на ЧС-2022

Підопічні Ліонеля Скалоні стартували на Мундіалі-2022 матчем на стадіоні "Лусаїл Айконік" проти Саудівської Аравії.

У першому таймі аргентинці володіли повною перевагою на полі і вже на 10-й хвилині Ліонель Мессі з 11-метрової позначки відкрив рахунок. До перерви ще двічі м'яч влітав у ворота саудитів, однак щоразу арбітр фіксував офсайд.

Друга ж половина гри стала абсолютною несподіванкою. Протягом п'яти хвилин Аль-Шехрі та Аль-Давсарі забили два м'ячі і зламали всю гру аргентинських зірок.

1:2 – абсолютно сенсаційна поразка підопічних Ліонеля Скаллоні, які перервали безпрограшну серію з 36-ти матчів.