Чергова порція оцінок гри Михайла Мудрика за Челсі з Лондона: українцю знову добряче прилетіло (відео)

24.08.2024 17:02

Авторитетне видання Football.London не високо оцінило дії українського вінгера Челсі Михайла Мудрика у першому матчі плей-оф раунду Ліги конференцій проти швейцарського Серветту (2:0).

Фото ФК Челсі (Лондон)

Футболіст нашої національної команди уперше за п’ять місяців провів повний матч за Синіх, але не вразив колег продуктивністю, отримавши за свої дії посередню п’ятірку.

«Мав чудовий шанс на 28-й хвилині відкрити рахунок, але м’яч після його удару розминувся з воротами. Крім того, йому було важко взагалі втягнутися до гри. По перерві трохи краще», — прокоментував оцінку Мудрика автор порталу Боббі Вінсент.

Додамо, що вже завтра Мудрик може підкинути англійським журналістам ще їжі: у межах 2-го туру АПЛ Челсі у гостях зійдеться з Вулвергемптоном (16:00 за Києвом).