"Байєр" вперше в історії став чемпіоном Німеччини!

15.04.2024 10:01

Леверкузенський "Байєр" розгромив "Вердер" (5:0) у матчі 29-го туру Бундесліги та достроково став чемпіоном Німеччини

Фото bayer04.de

Це сталося вперше в історії клубу! У першому таймі за команду Хабі Алонсо з пенальті забив Віктор Боніфейс, а після перерви леверкузенці просто знищили суперника.

Два неймовірні м'ячі дальніми ударами забили Граніт Джака та Флоріан Вірц. Потім Вірц реалізував вихід віч-на-віч, а вже на останніх секундах оформив хет-трик. Після четвертого голу "Байєра" на поле навіть вибігли сотні вболівальників, але стюардам удалося повернути їх на трибуни.

Раніше у своїй історії Байєр п'ять разів фінішував на другому місці, але виграти йому ніколи не вдавалося. Матч проти Вердера став уже 43-м поспіль для "Байєра" без поразок. "Фармацевти" не програли жодного матчу за сезон у всіх турнірах.