Артем Довбик у вогні: накрутив двох захисників і вчетверте забив за Рому (відео)

07.10.2024 08:02

Нападник збірної України Артем Довбик забив за Рому в чемпіонаті Італії

Матч 7-го туру чемпіонату Італії, в якому Рома з українським форвардом Артемом Довбиком у складі грала на виїзді проти Монци завершився внічию (1:1).

Артем Довбик провів повний матч на позиції центрального нападника римської команди і забив свій четвертий м'яч у сезоні.

У першому таймі український форвард вразив ворота суперника, але гол було скасовано через мінімальний офсайд.

На 61-й хвилині Довбик отримав м'яч, обіграв двох захисників суперника і точно пробив у дальній кут воріт суперника.

ВІДЕО ГОЛА ДОВБИКА

Проте за дев'ять хвилин господарі відновили рівність у рахунку завдяки голу португальського форварда Дані Моти і врешті-решт утримали нічию.