Андрій Лунін відпрацював у воротах "Реала" в контрольному матчі в США

27.07.2022 13:01

Український голкіпер Андрій Лунін відіграв у товариському поєдинку за мадридський "Реал"

У Сан-Франциско на стадіоні "Оракл-Парк" іспанський "Реал" провів товариський матч проти мексиканської "Америки".

Рахунок відкрили мексиканці на 5-й хвилині зустрічі – Енрі Мартін вразив ворота українського голкіпера "Реала" Андрія Луніна. На 22-й хвилині Карім Бензема відновив паритет.

Мадридський клуб вийшов вперед у другій половині зустрічі – Еден Азар, який з'явився на полі у другому таймі, впевнено реалізував пенальті на 55-й хвилині.

Проте на 82-й хвилині 18-річний захисник Вінісіус Тобіас, якого "Реал" орендував у донецького "Шахтаря" привіз пенальті у власні ворота. Його реалізував Фідальго, встановивши остаточний рахунок – 2:2.

Відзначимо, що Лунін провів на полі весь матч.

Реал (Іспанія) – Америка (Мексика) – 2:2 (1:1)

Голи: Бензема (22), Азар (55, з пенальті) – Мартін (5), Фільгадо (82, з пенальті).