Андрій Лунін розгромив Романа Яремчука в чемпіонаті Іспанії

12.11.2023 14:01

Мадридський «Реал» із Андрієм Луніним у складі здобув перемогу в матчі Ла Ліги проти «Валенсії», де грає Роман Яремчук

Андрій Лунін

У суботу «Реал» на своєму домашньому стадіоні приймав «Валенсію» в рамках 13-го туру Ла Ліги.

«Вершкові» розгромили суперників із рахунком 5:1. За «Реал» голами відзначилися Даніель Карвахаль, Вінісіус (дубль) та Родріго (дубль), а за «Валенсію» – Уго Дуро.

Лунін розпочав гру в стартовому складі та провів на полі всі 90 хвилин. Тим часом, Яремчук опинився в запасі та з’явився на футбольному полі на 70-й хвилині. Українці отримали від порталу Sofascore оцінки 7,0 та 6,5 балів відповідно.

Зазначимо, що наразі «Реал» перебуває на 2-му місці в турнірній таблиці Ла Ліги з 32 набраними очками, а «Валенсія» – на 9-ій позиції з 18 очками в активі.