Звернути увагу Короля! На матчі Англія – Україна відбудеться патріотичний флешмоб

26.03.2023 15:01
Категории: Новини Футбол

Журналіст Микола Васильков поділився інформацією про флешмоб на поєдинку між національними командами Англії та України у кваліфікації Євро-2024

Перед початком сьогоднішньої гри між збірними Англії та України на трибуні нашого сектору буде розгорнутий великий банер із символічним зображенням Короля Чарльза ІІІ, який тримає в руці паперовий літак як символ усієї акції – надання військових літаків для нашої країни.

На банері буде присутній напис God Save The King. Уболівальники збірної України співатимуть спеціальну пісню, яка має допомогти світовій громадськості ухвалити рішення про постачання літаків F-16 нашій країні.

 Після цього на 24-й хвилині гри запустять паперові літаки синьо-жовтого кольору.

Також уболівальники спеціальними рухами зроблять зображення Короля рухливим, щоби привернути увагу всіх на стадіоні. Навколо арени фанати розклеять спеціальні наклейки із зображенням Короля та літака.

Журналіст Васильков заявив, що мета заходу – звернути увагу Короля на те, що він обіцяв та може дати нашій країні літаки.

Організаторами флешмобу є гуманітарний штаб волонтерської допомоги "Рестовратор. Картопляні війська". З англійської сторони співорганізатори Support Ukraine та Army SOS UK.

У футболі вводять два дуже важливих нових правила

Лента новостей