01.04.2023 10:02

Швед Златан Ібрагімович буде змушений пропустити кілька тижнів через проблеми зі стегном

Златан Ібрагімович

Форвард "Мілана" Златан Ібрагімович знову зазнав травми, повідомляє італійський журналіст Антоніо Віт'єлло.

За інформацією джерела, 41-річний футболіст травмував м'язи правого стегна у розташуванні збірної Швеції, де він відіграв 18 хвилин у матчі проти Бельгії (0:3).

Повідомляється, що Ібрагімович пропустить найближчі кілька тижнів, після чого його стан буде повторно обстежено.

Нагадаємо, що Златан Ібрагімович дебютував у нинішньому сезоні лише 26 лютого у матчі проти "Аталанти" (2:0), вийшовши на останні 17 хвилин зустрічі.

Після того моменту він з'явився на полі у футболці "россо-нері" ще тричі, награвши загалом 146 хвилин і записавши на свій рахунок один гол із пенальті.