Жіноча збірна України з волейболу завершила відбір на Євро перемогою над Кіпром

11.09.2022 11:00

У суботу завершилися ігри групи С відбіркового турніру чемпіонату Європи з волейболу 2023 серед жіночих команд

У заключному поєдинку національна збірна України грала на Кіпрі із господарками майданчика.

Зустріч вже не мала жодного турнірного значення. Наша волейбольна дружина заздалегідь забезпечила собі перше місце та вийшла до фінального етапу Євро-2023. А кіпріотки програли усі попередні матчі, так і не взявши жодного сету.

Не було особливих проблем у збірної України і у сьогоднішньому поєдинку. Вже у першій партії вони показали, що розраховують все завершити у трьох сетах – 15:25. Далі треба було просто довести справу до логічного завершення, що й сталося – 14:25 та 17:25.

Незважаючи на те, що матч не мав турнірного значення, наставник збірної України виставив основний склад, за винятком лідера Олесі Рихлюк: Олександра Міленко (набрала 11 очок), Вікторія Даньчак (8), Карина Денисова (7), Юлія Димар (6), Світлана Дорсман (12), Дар'я Великоконь (4), Христина Нємцева (ліберо) – стартовий. На заміну виходила Євгенія Хобер (6).

Відбірковий турнір чемпіонату Європи 2023 року з волейболу
Жінки. Група С. Шостий тур
Нікосія (Кіпр).
Кіпр – Україна
 0:3 (15:25, 14:25, 17:25)

Таким чином, збірна України виграла всі 6 матчів відбіркового турніру чемпіонату Європи 2023 року та вийшла до фінальної частини з першого місця групи С. Наші вітання гравцям та тренерському штабу!