Жіноча збірна України з волейболу вдруге перемогла Угорщину у Золотій євролізі

29.05.2023 11:21

Збірна України показала стовідсотковий результат на старті Золотої євроліги

У другому поєдинку проти Угорщини, який проходив в Бужапешті, номінальними господарками майданчика вважалися наші співвітчизниці. Вони впевнено розпочали матч, вигравши перший сет 25:17. Однак у другій партії вже тривала справжня боротьба, причому наприкінці краще зіграли угорські волейболістки 22:25.

Багато в чому визначальним став третій сет. Збірна України одразу пішла вперед 9:5. І хоча номінальним гостям вдалося на якийсь час скоротити відставання 12:10, підопічні Івана Пєткова невдовзі знову пішли у відрив 17:11. Тепер тільки лишалося довести партію до перемоги, що наша команда зробила без особливих проблем – 25:15.

А у четвертій партії українки показали справжній бійцівський характер. Програючи протягом усього сета, вони не опустили руки. Навіть коли суперниці мали два сетболи за рахунку 22:24, наші волейболістки продовжували шукати шлях до перемоги і знайшли його, вигравши чотири очки поспіль – 26:24. Переможну крапку у цій грі поставила Анастасія Крайдуба.

Склад української збірної у цьому матчі мав такий вигляд: Олександра Міленко, Анастасія Маєвська, Анастасія Крайдуба, Юлія Димар, Світлана Дорсман, Дар'я Шаргородська, Крістіна Нємцева (ліберо). На заміну виходили Євгенія Хобер, Вікторія Даньчак.

Золота Євроліга з волейболу 2023 року. Жінки
Група С. 28 травня
Будапешт (Угорщина)
Україна – Угорщина

3:1 (25:17, 22:25, 25:15, 26:24)

Набравши 6 очок у двох матчах, збірна України на даний момент посідає перше місце у групі С. У команд Угорщини та Франції очок поки немає.

4 та 10 червня волейболістки Франції та Угорщини проведуть два матчі одна з одною. Після чого 14 та 18 червня збірна України зіграє дві зустрічі з француженками. Нагадаємо, що до фінальної частини турніру виходить лише переможець групи.