Жіноча збірна України назвала склад на етап Кубка світу в Контіолагті

27.11.2022 09:00
 

Вперше з березня 2019 року на змаганнях такого рівня стартуватиме Анна Кривонос

Жіноча збірна України з біатлону визначилася зі складом на стартовий етап Кубка світу в Контіолагті. Цими вихідними команда вирушить до Фінляндії в складі п'яти біатлоністок.

Змагання в Контіолагті відкриватимуть новий сезон Кубка світу у вівторок, 29 листопада. Етап передбачатиме вісім стартів: чоловічі та жіночі естафети, індивідуальні гонки, спринти та гонки переслідування.

У суботу, 26 листопада, жіноча збірна перебазується до Контіолагті для безпосредньої підготовки до змагань. 

Склад жіночої збірної України на етап в Контіолагті

Жіночу збірну на етапі у Фінляндії представлятимуть п'ять спортсменок. До складу увійшли дві лідерки команди, біатлоністки "золотого" олімпійського складу 2014 року - Юлія Джима та Олена Білосюк.

Свій третій сезон за "синьо-жовту" збірну на Кубку світу проводитиме Дар'я Блашко. До неї приєднається учасниця цьогорічних Олімпійських ігор у Пекіні й триразова чемпіонка Європи Ірина Петренко.

Вперше з березня 2019 року на етапі Кубка світу отримає нагоду стартувати Анна Кривонос. Тоді після вдалих виступів на Кубку IBU біатлоністка виступила на останньому етапі в норвезькому Гольменколлені, де посіла 74-те місце в спринті.

Не братиме участі в етапі чотириразова призерка чемпіонатів світу в естафеті Анастасія Меркушина. У команді пояснюють її відсутність хворобою в біатлоністки. Та не виключають, що Меркушина розпочне сезон на етапах Кубка IBU.

Відтак склад збірної має наступний вигляд:

Юлія Джима;

Олена Білосюк;

Дар'я Блашко;

Ірина Петренко;

Анна Кривонос.

Лента новостей