Жан Беленюк викликав на дебати Вадима Гутцайта перед виборами президента НОК України

11.11.2022 11:00
 
НОК України уперше з 2005 року отримає нового президента
 
 
У четвер, 17 листопада, відбудуться вибори президента НОК України, на посаду претендують чотири кандидати: Вадим Гутцайт, Жан Беленюк, Олена Білосюк та Ігор Малинський. Чинний президент НОК України Сергій Бубка не балотувався на вибори.

Напередодні виборів свою програму презентував народний депутат України та Олімпійський чемпіон Токіо-2020 Жан Беленюк. Він, зокрема, підкреслив, що прагне почати свою роботу на посаді президента НОК з п'яти кроків:

Проєкт зміни до статуту НОК

Повернення посади Генерального секретаря НОК;

Створення санкційного комітету НОК;

Фінансовий та правовий аудит НОК;

Деталізація напрямків роботи та обов’язків віцепрезидента.

Також Жан Беленюк викликав на дебати Вадима Гутцайта. Саме Беленюк та Гутцайт найбільш активно комунікують щодо виборів.

"У нас було багато закидів з приводу нашої несистемності. Сьогодні ми презентували свою програму, і закид з приводу несистемності був від чинного Міністра молоді та спорту, шановного Вадими Марковича Гутцайта. Тому зараз після цієї нашої презентації я особисто хочу викликати Вадима Марковича на публічні дебати, для того щоб він продемонстровував свою візію, свою програму, подискутувати з приводу наших програм. Можливо, він запропонує щось таке цікаве, що я скажу, що я знімаю свою кандидатуру. Хто його знає", - заявив Беленюк.

Як місце проведення дебатів Жан Беленюк запропонував Олімпійську базу в Конча-Заспі, а час дебатів - 13 листопада, неділя.

Лента новостей