Збірні Іспанії та України забили шість м'ячів у півфіналі Євро-2023

05.07.2023 23:50

Молодіжна збірна України поступилася Іспанії у півфінальному поєдинку Євро-2023 (U-21)

Фото УАФ

Сьогодні у Бухаресті збірна України U-21 у матчі 1/2 фіналу Євро-2023 зустрічалася з Румунією.

Підопічні Руслана Ротаня відкрили рахунок на 13-й хвилині – чудову передачу Мудрика замкнув Бондаренко. Але до перерви іспанці не лише відігралися, але й вийшли уперед. Голи на рахунку Руїса та Сансета.

Відразу по перерві Бланко забив третій м'яч у наші ворота, а у середині тайму Орос ще збільшив перевагу підопічних Санти Денії. Крапку ж у протистоянні поставив Серхіо Гомес – 5:1 на користь Іспанії.

Євро-2023 (U-21). 1/2 фіналу

Іспанія – Україна – 5:1 (2:1)

Голи: Руїс (17), Сансет (24), Бланко (54), Орос (68), С. Гомес (78) – Бондаренко (13).

Іспанія: Тенас, Віктор Гомес, Паредес, Пачеко, Міранда, Бланко (Бернабе, 76), Баена (Вейга, 76), Сансет (Барренечеа, 59), Родрі (Орос, 59), Руїс, Серхіо Гомес.

Україна: Трубін, Cич, Батагов, Таловєров, Вівчаренко (Брагару, 61), Судаков, Бражко (Желізко, 61), Бондаренко (Очеретько, 76), Назаренко (Кащук, 46), Сікан (Ванат, 61), Мудрик.

Попередження: Бланко (37) – Сич (44).

Таким чином у фіналі Євро-2023 (U-21) зустрінуться молодіжні збірні Іспанії та Англії.