Збірна України зайняла 2-е командне місце на чемпіонаті Європи з карате

11.11.2022 09:01

З 5 до 6 листопада в польській Мисленіце пройшов чемпіонат Європи з карате серед дорослих та кубок Європи з кіокушинкай карате серед дітей та юнаків

У змаганнях взяли участь майже 600 спортсменів із 23 країн.

1 місце у командному ката зайняла українська доросла збірна, яка складалася з Заура Мамедова, Ельнура Мамедова та Віталія Короткевича.

Сергій Беседа зайняв 2-е місце у ваговій категорії до 50 кілограм серед юнаків 12-13 років.

Валерія Заремба зайняла 2-е місце у ваговій категорії 40+ кілограм серед юнаків 10-11 років.

Гліб Недзельський посів 3-є місце у ваговій категорії до 40 кг серед юнаків 10-11 років.

Загалом доросла збірна України зайняла 2-е командне місце на турнірі.

«Ця перемога для наших Героїв. Ми пам’ятаємо кожного полоненого, звільненого, кожного загиблого та наразі захищаючого нашу свободу і землю воїна.

Я дуже вдячний кожному, хто боронить нашу країну. Слава Україні», — написав Ельнур Мамедов, коментуючи результати змагань.