Збірна України з волейболу здобула третю суху перемогу в Золотій євролізі

04.06.2023 08:35
Україна здобула свою третю перемогу в новому сезоні Золотої євроліги з волейболу серед чоловіків

У трьох сетах "синьо-жовті" перемогли Бельгію.

Україна бездоганно провела два перших матчі в групі — у трьох сетах перемогла Північну Македонію та Хорватію. Підопічні Угіса Крастіньша відтак мали шість залікових очок і посіли перше проміжне місце у квартеті.

Бельгійці перед третім туром були головними переслідувачами українців. На друге місце після двох матчів вони виходили завдяки кращій різниці за сетами, ніж у Північної Македонії.

Третій тур вирішував, хто посідатиме друге місце в групі. Паралельно з матчем у Бельгії Північна Македонія приймала на своєму майданчику хорватів.

Як пройшов матч

• У першому сеті за щільної боротьби Україна вперше відірвалася на понад три бали у заключній частині партії, коли реалізувала фінальний розіграш — 25:21.
  • Відчутнішою була перевага гостей у другому сеті, до середини якого Україна вже лідирувала з різницею в п'ять очок. Надалі розрив збільшився до семи розіграшів, з яких бельгійці відіграли три — 25:21.
  • Відірвавшись в рахунку у третьому сеті, Україна згодом втратила перевагу в п'ять очок — 21:21. Серію бельгійців перервав своїм ударом Олег Плотницький, знову вивівши українців уперед.
  • За мінімальної переваги минули останні розіграші в матчі. Помилка Ферре Реггерса вивела Україну на перший матчбол — його господарі відіграли.
  • Другий матчбол Україна виграла завдяки помилці Бельгії на подачі, що поставила крапку в матчі. Перемога гостей — 3:0.
  • Найрезультативнішим волеболістом на майданчику став капітан українців Плотницький. У доробку догравальника — 16 очок, зокрема 3 ейси.