Збірна України з самбо бойкотуватиме чемпіонат Європи

15.09.2022 15:01
Категории: Новини

Федерація самбо України бойкотуватиме чемпіонат Європи через рішення допустити до турніру представників росії та білорусі

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

"Незважаючи на рекомендації Міжнародного олімпійського комітету – відсторонити спортсменів вищезгаданих країн від участі у міжнародних змаганнях, Міжнародна федерація самбо дозволила рф і рб виступати у нейтральному статусі під прапором ФІАС", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що і на континентальній першості з самбо серед чоловіків та жінок, юніорів і юніорок, юнаків та дівчат, що від сьогодні, 15 вересня, стартує у місті Нові Сад (Сербія).

«У самбо є правило – тиснути один одному руки перед початком та після закінчення сутички як прояв дружності, поваги і всіх високих принципів світового спорту та Олімпійського руху. Як можна тиснути руку тим, хто безцеремонно порушує ці принципи, хто підтримує війну, вбивства та військові злочини?

Як взагалі можна з ними виходити на один килим? Українські самбісти не хочуть не тільки тиснути руку, а й ступати на один килим з поплічниками кривавого диктатора, війни та геноциду!" – йдеться в офіційній заяві ФСУ.

Теніс. Роджер Федерер має проблеми із поверненням на корт

Лента новостей