Збірна України з драматичним камбеком пробилася у фінал плей-оф Євро-2024

22.03.2024 00:13

В четвер національна збірна України розпочала боротьбу за путівку на Євро-2024 у плей-оф відбору

Фото УАФ

Підопічні Сергія Реброва протистояли збірній Боснії і Герцеговини.

На перших хвилинах зустрічі господарі мали потенційно небезпечний штрафний, але він не завершився значною загрозою для воріт Андрія Луніна. Невдовзі збірна України також розіграла штрафний, який завершився ударом Георгія Судакова вище воріт.

На 37-й хвилині зустрічі м’яч міг опинитися у воротах Луніна після кутового Боснії і Герцеговини, але Юхиму Коноплі вдалося вибити м’яч. Згодом Едін Джеко мав вигідну позицію, але удар пройшов повз ворота.

В першому таймі було багато боротьби між командами, але забитих голів не було — гравці пішли на перерву за рахунку 0:0.

На перших хвилинах другого тайму Михайло Мудрик міг вибігати віч-на-віч із Ібрагімом Шехичем, але вдало обробити м’яч йому не вдалося.

Рахунок у матчі вдалося відкрити боснійцям — це відбулося на 57-й хвилині. На Миколу Матвієнка було записано автогол.

На 77-й хвилині дальній удар Мудрика парирував Шехич. А вже 82-й хвилині боснійці мали шанс подвоїти перевагу, але небезпечний удар Міралема П’янича відбив Лунін.

Все йшло до перемоги Боснії і Герцеговини, але ситуація перевернулася догори дриґом у вирішальні хвилини. Спочатку Роман Яремчук на 85-й хвилині зрівняв рахунок, а вже на 88-й хвилині Артем Довбик вивів команду Сергія Реброва вперед.

Таким чином, збірна України здобула вольову перемогу над Боснією і Герцеговиною з рахунком 2:1 та пройшла до вирішального матчу за путівку на Євро-2024.