Збірна України з біатлону нарешті отримала нову форму на сезон 2022/23

08.12.2022 11:00

Перший етап Кубка світу "синьо-жовті" проводили ще в минулорічних комплектах

Чоловіча збірна України з біатлону отримала новий комплект спортивної форми на сезон 2022-23. Про це повідомили у Федерацїі біатлону України.

В екіпіруванні з новим дизайном українські біатлоністи бігтимуть на другому етапі Кубка світу в австрійському Гохфільцені. До його початку "синьо-жовті" не встигли отримали оновлений комплект.

Це позначилося на тому, як українські збірники виглядали на стартах першого в сезоні етапу Кубка світу в Контіолагті. Тоді біатлоністи бігли ще в минулорічній формі, а дехто, як-от Богдан Цимбал в індивідуальній гонці, виходив на трасу в нетиповому темно-сірому комплекті.

В коментарі для Суспільне Спорт тренер збірної Юрай Санітра тоді пояснив, що відсутність оновленого комплекту спричинена логістичними складнощами. Нові комбінезоні словацький очільник команди очікував отримати вже напередодні гонок у Гохфільцені.

Як виглядає нова форма збірної України, у ФБУ продемонстрували за два дні до початку змагань в Австрії. Вона виконана у традиційних синьому та жовтому кольорах і передбачає наявність окремих елементів у білому кольорі.

 

Змагання в Гохфільцені стартують у четвер, 8 грудня. Етап передбачатиме шість стартів (по три - у чоловіків та жінок).

Лента новостей