Збірна України у матчі з Італією не змогла вирішити головне завдання сезону

21.11.2023 09:01

Збірна України зіграла внічию з Італією і не змогла забезпечити собі пряму перепустку до фінальної частини Євро-2024

Фото УАФ

Вчора в Леверкузені збірна України у якості номінального господаря приймала Італію в завершальному турі відбору Євро-2024 у групі С. Сергій Ребров виставив найсильніший на даний момент склад, хоча й вибрав дещо захисну схему – у п'ять оборонців.

У першому таймі Італія тиснула більше і іноді наша команда була змушена просто відбиватися. Найкращий момент у Скуадри Адзурри виник на 29-й хвилині, коли Фраттезі вийшов сам-на-сам, але Трубін виручив нашу команду. В українців запам'яталися Довбик, я вдало чіплявся за м'яч попереду, та Судаков, який наніс найкращий удар синьо-жовтих до переви. Щоправда, з ним впорався Донарума.

У другому таймі гра вирівнялася і обидві команди створювали моменти, але на табло продовжували палати нулі. Час ішов. Ребров зробив низку замін, але змінити хід зустрічі українці не змогли. 0:0 – нічия на користь Італії, яка пробилася у фінал Євро-2024. Україні ж тепер доведеться грати у плей-оф.