27.03.2024 00:03

У вівторок збірна України провела вирішальний матч плей-оф відбору на Євро-2024

Фото УАФ

Підопічні Сергія Реброва у Вроцлаві протистояли збірній Ісландії.

Вже на перших хвилинах українці мали шанс на небезпечну атаку, але Роман Яремчук не зміг завдати удару після пасу від Михайла Мудрика.

На 14-й хвилині в гру довелося включитися Андрію Луніну. Він відбив дальній удар Гудмундура Торарінссона. Вже за кілька миттєвостей Віталій Миколенко з близької відстані не зміг потрапити в площину воріт ісландців. Згодом Руслан Маліновський вдарив з-за меж штрафного майданчика суперників.

Попри те, що Україна мала ініціативу на футбольному полі, рахунок у матчі відкрила Ісландія. На 30-й хвилині влучним ударом відзначився Альберт Гудмундссон.

За кілька хвилин Георгій Судаков здійснив прохід у штрафний майданчик Ісландії та завдав удару, якого відбив Гакон Рафн Вальдімарссон. Ісландський голкіпер також зловив удар Іллі Забарного.

Наприкінці першого тайму Україна змогла забити гол Ісландії, але взяття воріт від Романа Яремчука було скасовано через офсайд. На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь Ісландії.

На початку другого тайму українці одразу почали нагнітати, навантажуючи штрафний майданчик суперників навісними та прострільними передачами. Ісландці не стали сідати на своїй половині поля та «зловили» стрімку контратаку. У її завершальній стадії гру на себе взяв Циганков, який з правого напівфлангу змістився у центр і пробив точно у кут.

Відчувши впевненість, «синьо-жовті» активно продовжували грати в атаку. По-справжньому гольових моментів біля воріт Ісландії не виникало, але наші футболісти тримали у постійній напрузі оборону «вікінгів». Бив з гострого кута Яремчук, але м'яч пролетів повз ціль, а з ударом Судакова зі штрафного впорався Вальдімарссон.

З часом ігрова перевага нашої команди стала тотальною. Відмінний шанс після закидання Бражка втратив Миколенко, який пробив поряд зі штангою. Але ісландці також не забували про атаки. Під час однієї з них Лунін ліквідував загрозу після удару Торстейнссона. А Гудбонсен після обрізки Забарного з хорошої позиції не влучив у ворота. Але то були епізоди, перевага була на боці збірної України. На щастя, під натиском наших атак ісландці не встояли. Перед штрафним Судаков відпасував м'яч під удар Мудрику, який відправив футбольний снаряд у ворота.

В останні хвилини основного часу ісландці безуспішно намагалися перевести матч до овертайму. Як і в поєдинку з боснійцями, нашу оборону посилив фактурний Таловєров. І рахунок більше не змінився.