09.09.2023 21:04

Збірна України зіграла унічию з Англією в кваліфікаційному циклі Євро-2024

Фото УАФ

Сьогодні у Вроцлаві на номінально домашньому стадіоні Тарчинський-Арена збірна України приймала Англію.

Сергій Ребров у стартовому складі зивував лише одним рішенням, поставивши на вістрі атаки Романа Яремчука, який останнім часом не мав ігрової практики. Весь перший тайм пройшов за величезної переваги англійців, але, фактично звівся до двох комбінацій.

На 26-й хвилині «синьо-жовтим» вдалася єдина контратака правим флангом і Олександр Зінченко замкнув передачу Юхима Коноплі. А на 41-й хвилині Гаррі Кейн бездоганною вертикальною передачею через половину поля знайшов Кайла Уокера і останній переграв Георгія Бущана – 1:1.

Після перерви англійці продовжували володіти ініціативою й на 59-й хвилині лише кінчики пальців нашого голкіпера та поперечина врятували наші ворота після удару Букайо Саки.

Подальші зусилля команд ні до чого не призвели і Україна сенсаційно взяла очко у матчі з фаворитом групи.

Євро-2024. Відбірний турнір. 5 тур

Група С

Україна – Англія – 1:1 (1:1)

Голи: Зінченко (26) – Уокер (41).

В своєму наступному матчі відбору Євро-2024 збірна України 12 вересня в Мілані зіграє з Італією.

Зірка "Реалу" та "Челсі": "Настав час насолоджуватися життям, потягуючи пиво"