Збірна Укрaїни стала віцечемпіоном ЧС-2023 із socca

12.06.2023 12:50

У німецькому Ессені перемогою Казахстану завершився ЧС-2023 із сокка (є різновидом міні-футболу, відрізняючись від нього кількістю гравців та розміром поля. Матчі проходять у форматі 6 на 6 гравців, два тайми по 20 хвилин)

У фіналі синьо-жовті грали проти збірної Казахстану. Цікаво, що у груповому раунді Україна розгромила Казахстан (6:2), який посів лише третє місце у групі, проте обидві команди тепер знову зустрілися у фіналі. В плей-оф українці перемогли Албанію, Марокко, Бразилію і Хорватію.

Казахстан удруге поспіль грав у фіналі ЧС. На мундіалі-2022 Казахстан у вирішальному матчі програв Бразилії (0:3). На початку квітня збірна Казахстану виграла чемпіонат Європи 2023.

Фінал розпочався невдало для українців – два м'ячі побували у воротах синьо-жовтих. Андрій Мельник на 18-й хвилині зі штрафного відіграв один м'яч (1:2). Денис Сандецький міг зрівняти рахунок, але не зумів реалізувати супермомент наприкінці першого тайму.

У другому таймі синьо-жовті довго намагалися зрівняти рахунок. Дмитро Іванов із вигідної позиції не влучив майже у порожні ворота. Зрештою, на 37-й хвилині (за три хвилини до кінця) Андрій Мельник дальнім ударом зрівняв ситуацію (2:2).

У серії булітів більше пощастило збірній Казахстану, хоча Україна була в одному кроці від перемоги.

Бронзові медалі здобула збірна Мексики, обігравши у малому фіналі команду Хорватії (2:0).