Збірна України зазнала відчутної поразки від Шотландії у Лізі націй

21.09.2022 23:47

Збірна України поступилася Шотландії у виїзному матчі Ліги націй

Збірна України в перенесеному матчі 1-го туру Ліги націй в Глазго на стадіоні "Хемпден Парк" зустрічалася з Шотландією.

Поєдинок пройшов за великої переваги господарів, однак півтора тайма українцям вдавалося тримати свої ворота у недоторканості. Але на останні 20-ть хвилин їх не вистачило. Гол Джона Макгінна та дубль Ліндона Дайкса вирішили долю матчу.

Отже, 3:0 на користь збірної Шотландії, яка зуміла реваншуватися за поразку у відборі ЧС-2022. Підопічні Стіва Кларка вийшли на перше місце у нашій групі, відтіснивши українців на другу позицію.