ЗбІрна Уельсу планує змінити свою назву згідно з національною традицією

01.11.2022 20:03
Категории: Новини Футбол

У майбутньому збірні команди Уельсу можуть змінити назву на міжнародній арені на "Кімру"

Футбольна асоціація країни (FAW) розглядає можливість зміни назви команди після чемпіонату світу у Катарі, повідомляє The Guardian.

"Кімру" – валлійська назва Уельсу – вже використовується FAW у внутрішніх і зовнішніх комунікаціях, а також співробітниками штаб-квартири керівного органу.

Виконавчий директор Футбольної асоціації Уельсу Ноель Муні заявив, що FAW буде вимагати перейменування збірних команд на міжнародних турнірах.

– Збірна Уельсу завжди повинна називатися "Кімру", так ми її тут називаємо. Наша думка на даний момент полягає в тому, що всередині країни ми чітко звемося "Кімру". Так ми називаємо наші національні збірні. Якщо ви подивитеся на наш сайт, на те, як ми говоримо про себе, то побачите, що ми в значній мірі – "Кімру".

Ми вважаємо, що на міжнародному рівні у нас є ще трохи роботи, тому ми їдемо на цей чемпіонат світу як Уельс. Але я думаю, що 2023 рік стане роком, коли ми проведемо плідну дискусію з усіма різними зацікавленими сторонами – урядом, нашим керівництвом, радами та органами прийняття рішень, персоналом, клубом і гравцями.

Ми дуже відкрита демократична організація, і ми не вирішуємо сьогодні в односторонньому порядку зробити щось подібне. Я б сказав, що це напрямок руху, але твердих рішень щодо нього немає, – сказав Муні.

Два гравці мадридського "Реала" отримали іспанське громадянство

Лента новостей