Збірна Португалії здобула титул першої Фіналіссіми в історії футзалу

20.09.2022 11:00

Збірна Португалії здобула титул першої Фіналіссіми в історії футзалу, обігравши у фіналі Іспанію в серії пенальті

У столиці Аргентини Буенос-Айресі визначили переможців першої Фіналіссіми в історії футзалу – турніру, в якому змагалися по дві найкращі чоловічі команди Європи та Південної Америки, згідно з результатами останніх континентальних першостей.

За підсумками півфіналів до фіналу вийшли Португалія та Іспанія, тоді як Парагвай і Аргентина боролися за третє місце.

Іспанці відкрили рахунок у фіналі завдяки голу наприкінці першого тайму: на 20-ій хвилині після кутового Антоніо Переса забив захисник Міґель Мелладо.

На 28-ій хвилині португальцям вдалося зрівняти рахунок після помилки іспанців під час пасу. М'яч у ворота суперників забив захисник Афонсу Жезуш.

Команди не змогли визначити переможця що в основний, що в додатковий час. Тож вирішальною в розіграші історичного титулу стала серія пенальті. Воротареві Португалії Еду Соуза вдалося оформити два сейви, що дозволило його збірній, яка не припустилася жодної помилки на пенальті, перемогти в серії за рахунком 4:2 та стати першими чемпіонами Фіналіссіми в історії цього виду спорту.