Головний тренер "Кривбасу" Юрій Вернидуб відреагував на передостаннє місце чемпіонату та серію із чотирьох матчів без перемог кадровими змінами
За взаємною згодою обох сторін припинено дії угод із 21-річним захисником Глібом Попчуком та півзахисниками: 20-річним Іваном Козаком та 19-річним Євгеном Ніколашиним.
На трьох футболісти зіграли вісім матчів за криворожан. Попчук, Козак, Ніколашин перебували у команді з 2020/21, але останні сезон відіграли в орендах.
У новому сезоні футболісти не провели жодного матчу за "Кривбас".