Юнацька ліга УЄФА. "Шахтар" U-19 вдруге програв "Барселоні"

07.11.2023 15:13

За кілька годин до початку матчу між "Шахтарем" та "Барселоною" юнацькі склади команд провели між собою очну зустріч в Юнацькій лізі УЄФА

Перший тайм зустрічі виявився успішним для "Барселони". На 16-й хвилині зустрічі відзначився Ніль Кальдеро.

Гості подвоїли свою перевагу вже в другому таймі. На 58-й хвилині Дані Родрігес уразив ворота Владислава Кравця. Вже за чотири хвилини Альберт Наварро забив третій м'яч "Барселони" в поєдинку.

В підсумку, "Барселона" U-19 обіграла однолітків із "Шахтаря" з рахунком 3:0 та заробила чергові три очки до свого активу.

Тим часом, підопічні Олексія Бєліка залишилися на 3-му місці в турнірній таблиці групи Н із трьома набраними очками.