Юлія Джима виступила у першому для України жіночому масстарті сезону Кубка світу з біатлону

15.01.2023 16:24

П'ятий етапу Кубка світу 2022/23 з біатлону в німецькому Рупольдингу закрив жіночий масстарт

Для жіночої збірної України ця гонка з масовим стартом стала першою в цьому сезоні. На етапі в Ансі жодна з українок не відібралася, проте цього разу це вдалося лідерці команди Юлії Джимі.

Участь у гонці взяли 30 біатлоністок: до неї кваліфікувалися спортсменки з топ-25 загального заліку Кубка світу, а також наступні п'ять найкращих на етапі в Рупольдингу. Джима пройшла відбір саме за другим критерієм, показавши друге місце серед тих, хто ще не кваліфікувалися за рейтингом: українка ввійшла до топ-20 у індивідуальній гонці.

Як минув жіночий масстарт

Юлія Джима стартувала в гонці під 28-им номером. На першій стрільбі українка припустилася однієї хиби та пішла на коло штрафу, після чого вийшла на 22-гу позицію.

До наступної зупинки на стрільбищі Джима відіграла один рядок і завдяки чистій роботі на вогневому рубежі піднялася на 17-те місце.

Пізніше на трасі українка втратила рядок і погіршила позицію ще більше через коло штрафу після стрільби. Джима впала на 22-гу сходинку, а невдовзі – й на 24-ту.

На останній стрільбі стоячи Юлія закрила всі мішені та вийшла зі стрільбища на 19-му місці. Через повільний хід утримати цю позицію Джимі не вдалося. В підсумку українка фінішувала 21-ю з відставанням 2:04 хвилини від переможниці, француженки Жульї Сімон.