Європейські ігри-2023: чи змінилася позиція України в медальному заліку після 5-го змагального дня

27.06.2023 08:56

Упродовж понеділка, 25 червня, на турнірі розігрувалися нагороди у п'яти видах спорту.

Українські спортсмени боролися за медалі у чотирьох видах спорту: у стрільбі (кульовій та стендовій), стрибках у воду, фехтуванні та тхеквондо. Крім того, за результатами півфінальних поєдинків у муай-таї мали визначитися володарі бронзових нагород.

За підсумками п'ятого дня Європейських ігор українські спортсмени завоювали три нагороди. Перші медалі у п'ятий змагальний день збірна України здобула у муай-таї (тайському боксі). Бронзові нагороди здобули Анастасія Михайленко (51 кг) та Владислав Микитась (60 кг).

Натомість у фехтуванні "синьо-жовті" виграли золоту медаль. Це сталося завдяки виступу Джоан-Фейбі Бежури, яка у Кракові показала найкращий результат у кар'єрі на рівні континентальних та світових першостей.

Усі медалі України у п'ятий день Європейських ігор

"золото"Джоан-Фейбі Бежура (індивідуальна шпага)

"бронза": Владислав Микитась (до 60 кг), Анастасія Михайленко (до 51 кг) - муай-тай

У медальному заліку Европейських ігор Україна продовжує займати третє місце. Загалом "синьо-жовті" здобули 25 нагород різного ґатунку: 12 золотих, сім срібних та шість бронзових.

Лідерство у медальному заліку Європейських ігор продовжує утримувати Італія. Спортсмени з цієї країни здобули 18 золотих нагород (як і Іспанія), але випереджають переслідувачів завдяки більшій кількості "срібла" (17 проти 11). Очолюють залік італійські спортсмени й за загальною кількістю нагород - 58.