Європейські ігри-2023: Україна у медальному заліку піднялася на сходинку вверх

29.06.2023 08:48

На Європейських іграх-2023 завершився сьомий день змагань

У середу, 28 червня, відбулися змагання у 12 видах спорту, в п'яти з яких розігрувалися медалі.

Українці цього дня претендували на нагороди в п'ятих видах спорту: тріатлоні, кульовій стрільбі, стрибках у воду, текболі та стрибках з трампліна.

Трійка Олени Костевич, Юлії Користильової та Анастасії Німець виграла першу медаль України в середу — командне "золото" в кульовій стрільбі з 25 метрів. Перемога в цьому виді спорту стала для збірної другою від початку Ігор-2023.

Довершили медальний доробок стрибунів у воду Данило Коновалов та Олег Колодій, що перемогли в стрибках з 10-метрового трампліна. Та вирвали для збірної перемогу в медальному заліку вже четвертого виду спорту в Польщі цього літа.

Усі медалі України у шостий день Європейських ігор

"Золото": Олена Костевич, Юлія Коростильова та Анастасія Німець (кульова стрільба, 25 метрів), Данило Коновалов та Олег Колодій (10 метрів, чоловіки)

Дві перемоги принесли збірній 18-ту та 19-ту золоті нагороди на Іграх — за цим показником Україна вийшла на друге місце в загальному медальному заліку.

На одне "золото" українці випереджають Іспанію, на два — відстають від лідера цьогорічних змагань Італії. Водночас за медалями усіх ґатунків італійці випереджають Україну майже у два рази.