Європейські ігри-2023: Україна другий день поспіль без нагород, але в медальному заліку залишається в топ-3

01.07.2023 08:40

На Європейських іграх-2023 завершився дев'ятий день змагань

У п'ятницю, 30 червня, в Польщі тривали турніри з 10 видів спорту, в п'яти з яких розігрувалися медалі.

Українці впродовж змагального дня були представлені в дев'яти видах спорту: бадмінтоні, боксі, пляжному футболі, каное-слаломі, фехтуванні, кікбоксінгу, стрільбі (кульовій та стендовій), стрибках з трампліна, а також текболі. Проте закінчували турніри без медальних здобутків.

Натомість у двох видах спорту українські спортсмени гарантували собі відкладені медалі. Боксер Олександр Хижняк та жіноча збірна з пляжного футболу вийшли до фіналів своїх дисциплін і зароблять щонайменше "срібло". Чи візьмуть вони "золото", вирішуватиметься у прийдешніх фіналах.

Українські стрілки Павло Коростильов і Максим Городинець не змогли подолати кваліфікацію одиночного турніру в малокаліберному пістолеті з 25 метрів. А у фехтуванні найкращим здобутком збірної в п'ятницю стало п'яте місце українських шпажистів у команді.

Медальний доробок України на турнірі відтак лишився незмінним — 36 нагород усіх ґатунків (з яких 19 — золоті).  "Синьо-жовті" зберегли місце в проміжному топ-3 загального заліку, в якому відрив від решти переслідувачів збільшили лідери з Італії — два "золота" у дев'ятий день змагань.

На одну золоту нагороду підтягнулася до України Німеччина, яка на четвертій сходинці. У топ-5 увійшла збірна Франції, яка за день здобула дві перемоги у фехтуванні та стрільбі, випередивши Польщу.